T491B225M020AT4380
MFR.Part #
T491B225M020AT4380
JLCPCB Part #
C4980317
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 3.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS