T491B225M020AT42807333
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B225M020AT42807333
JLCPCB Part #
C1955606
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 3.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS