T491B225M020AT4280
MFR.Part #
T491B225M020AT4280
JLCPCB Part #
C1955925
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 3.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS