T491B225K035AT40537280
MFR.Part #
T491B225K035AT40537280
JLCPCB Part #
C1957713
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS