T491B225K020ATAUTO
MFR.Part #
T491B225K020ATAUTO
JLCPCB Part #
C4983769
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 3.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS