T491B225K016AT2478
MFR.Part #
T491B225K016AT2478
JLCPCB Part #
C4983252
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 3.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS