T491B156K016ATAUTO
MFR.Part #
T491B156K016ATAUTO
JLCPCB Part #
C1958138
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 2Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS