T491B156K010ATAUTO
MFR.Part #
T491B156K010ATAUTO
JLCPCB Part #
C1957752
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 2.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS