T491B106M016AT7010
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B106M016AT7010
JLCPCB Part #
C1956410
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS