T491B106M010AT40537280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B106M010AT40537280
JLCPCB Part #
C1956643
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS