T491B106K016ATAU007280
MFR.Part #
T491B106K016ATAU007280
JLCPCB Part #
C1955375
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS