T491B106K010ATAUTO
MFR.Part #
T491B106K010ATAUTO
JLCPCB Part #
C1953632
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA@25℃,5min 3Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS