T491B106K006AT4659
MFR.Part #
T491B106K006AT4659
JLCPCB Part #
C1956478
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5Ω 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS