T491B105M025ATAUTO
MFR.Part #
T491B105M025ATAUTO
JLCPCB Part #
C1958661
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 500nA@25℃,5min 5Ω@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS