T491A685M016AT42807333
MFR.Part #
T491A685M016AT42807333
JLCPCB Part #
C1955824
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.5Ω 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS