T491A685K016AG
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A685K016AG
JLCPCB Part #
C1959240
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.5Ω 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS