T491A685K006AT2478
MFR.Part #
T491A685K006AT2478
JLCPCB Part #
C5106903
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 6.8uF 6Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS