T491A476M006AT4280
MFR.Part #
T491A476M006AT4280
JLCPCB Part #
C1957791
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 3.5Ω 47uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS