T491A475M016AT4861
MFR.Part #
T491A475M016AT4861
JLCPCB Part #
C4983273
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS