T491A475K010AT4165
MFR.Part #
T491A475K010AT4165
JLCPCB Part #
C1966261
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 4Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS