T491A475K006ZTZ001
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A475K006ZTZ001
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 5.5Ω 6.3V ±10% - Tantalum Capacitors ROHS