T491A336K006ATAUTO
MFR.Part #
T491A336K006ATAUTO
JLCPCB Part #
C4981242
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 33uF 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS