T491A335M025AT4280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A335M025AT4280
JLCPCB Part #
C1955434
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 7Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS