T491A335M016AT4380
MFR.Part #
T491A335M016AT4380
JLCPCB Part #
C1955670
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 5Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS