T491A335K025ATAUTO
MFR.Part #
T491A335K025ATAUTO
JLCPCB Part #
C1957771
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS