T491A335K010AT4280
MFR.Part #
T491A335K010AT4280
JLCPCB Part #
C1955687
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 5.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS