T491A226M010AT42807333
MFR.Part #
T491A226M010AT42807333
JLCPCB Part #
C1965593
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 3.2Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS