T491A226M006AT2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A226M006AT2478
JLCPCB Part #
C1956358
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 22uF 3Ω 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS