T491A226M004AT4280
MFR.Part #
T491A226M004AT4280
JLCPCB Part #
C1958638
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 22uF 3.5Ω 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS