T491A226K010ATAUTO
MFR.Part #
T491A226K010ATAUTO
JLCPCB Part #
C1956729
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 3.2Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS