T491A226K006ATAUTO
MFR.Part #
T491A226K006ATAUTO
JLCPCB Part #
C4979625
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 22uF 4Ω 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS