T491A225M020AT4280
MFR.Part #
T491A225M020AT4280
JLCPCB Part #
C1966284
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 6Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS