T491A225M010AT4838
MFR.Part #
T491A225M010AT4838
JLCPCB Part #
C4950426
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 7Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS