T491A225M006AT4818
MFR.Part #
T491A225M006AT4818
JLCPCB Part #
C1956219
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 6.3V 8Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS