T491A225K035ATAUTO
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A225K035ATAUTO
JLCPCB Part #
C1956335
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS