T491A225K020AT4280
MFR.Part #
T491A225K020AT4280
JLCPCB Part #
C1956109
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 6Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS