T491A225K010AT7280
MFR.Part #
T491A225K010AT7280
JLCPCB Part #
C1956046
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 39mA@100kHz 500nA@25℃,5min 7Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS