T491A225K010AT4860
MFR.Part #
T491A225K010AT4860
JLCPCB Part #
C1955529
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS