T491A224M035ATAUTO
MFR.Part #
T491A224M035ATAUTO
JLCPCB Part #
C4952073
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 220nF 35V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS