T491A155K025AT4539
MFR.Part #
T491A155K025AT4539
JLCPCB Part #
C1956044
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS