T491A155K016AT2478
MFR.Part #
T491A155K016AT2478
JLCPCB Part #
C1956631
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 16V 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS