T491A155K010AT7280
MFR.Part #
T491A155K010AT7280
JLCPCB Part #
C1956279
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 10V 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS