T491A106M020AN
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A106M020AN
JLCPCB Part #
C1880978
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 5Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS