T491A106M010AHAUTO
MFR.Part #
T491A106M010AHAUTO
JLCPCB Part #
C4951070
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3.8Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors