T491A106M006ATAUTO
MFR.Part #
T491A106M006ATAUTO
JLCPCB Part #
C1955262
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4Ω 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS