T491A106M004AT7280
MFR.Part #
T491A106M004AT7280
JLCPCB Part #
C1956851
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4.5Ω 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS