T491A106K016AT4153
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A106K016AT4153
JLCPCB Part #
C1955849
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS