T491A106K010AT7567
MFR.Part #
T491A106K010AT7567
JLCPCB Part #
C4987942
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3.8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS