T491A106K010AG2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A106K010AG2478
JLCPCB Part #
C1959299
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3.8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS