T491A106K006ATAU04
MFR.Part #
T491A106K006ATAU04
JLCPCB Part #
C1958611
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4Ω 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS